בניית אתרים

בניית אתרים לעסקים

Seonew

נעים מאוד אנחנו חברת Seonew: חיים ונושמים בניית אתרים על הפלטפורמות המובילות ביותר בעולם. עם הצלחות חסרות תקדים, אנחנו יכולים לומר לכם שכמו שהגעתם לאתר שלנו ככה יגיעו גם לאתר שלכם, ואם אין לכם אנחנו נדאג לבנות לכם אחד כזה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

בניית אתרים מה שחשוב לדעת

בניית אתרים זה אחד מהתחומים המבוקשים ביותר כמעט כמו קידום אתרים. ולמה זה כל כך שכיח? 

כיום אין כמעט עסק שמכבד את עצמו שאין לו אתר אינטרנט לעסק. כי ברגע שאני מחפש עורך דין מסוים בגוגל אחרי ששמעתי עליו אני אוטומטית יפנה לגוגל ויחפש אותו. ברגע שאני לא ימצא מן הסתם אני יפגוש בעורך דין אחר שכן יש לו אתר מושקע. עם התחומים הרלוונטים שאותם אני חיפשתי.

ולכן החשיבות של בניית אתרים היא בהחלט מובנית. כמובן שאתר ללא קידום אתר זה פחות או יותר כלום! כי שיש אתר לתצוגה זה נחמד אבל מהיכן יגיעו לקוחות חדשים אם לא מגוגל!

דגשים חשובים על בניית אתרים

ברגע אנחנו ניגשים לפרויקט בניית אתרים לעסק אנחנו חייבים לשים לב לכמה דגשים חשובים לפני שנתחיל בתהליך.

  • על איזה פלטפורמה כדאי לי לבנות את האתר (רמז: על וורדפרס 🙂
  • כמה זה יעלה לי 
  • איזה סוג אתר אני צריך? דף נחיתה. אתר תדמית או אתר מכירות
  • האם האתר יעמוד בקנה מידה של דרישות גוגל. מבחינת אופטימיזציה בכל המובנים 
  • האם כדאי לבנות לבד בוויקס למשל או לבחור בבונה אתרים מקצועי

בניית אתרים בעיצוב יחודי דוגמאות

רוצים לקבל הצעה לבניית אתר חדש? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מחיר בניית אתרים

מחיר של בניית אתרים יכול להיות שיקול מרכזי עבור לא מעט אנשים. יש לקוחות מחפשים לבנות אתר ב500 ש"ח ולא משנה להם האיכות. ויש לקוחות שמוכנים להשקיע יותר אבל גם לקבל אתר שיניב תוצאות!

לאיזה לקוחות אני אישית יותר מתחבר? ללקוחות שמעוניינים להשקיע. ולא אני לא מדבר על 10,000 ש"ח. אלא על מחירים הרבה יותר שפויים. אבל בשביל לקבל אתר אינטרנט נורמלי עם תמיכה. שבונה אותו מישהו מקצועי זה לא דומה למתחיל שיבנה לכם אתר ב500 ש"ח והתוצאות יהיו בהתאם.

כמה עולה בניית אתר מקצועי?

אתר תדמית מקצועי שיכיל מספר עמודים יחל לדעתי.. כמובן שיש מחירים נמוכים בשוק. אבל את דעתי אני יכול להגיד. המחיר לאתר תדמית יחל מ3,500 ש"ח.

ומה בנוגע לבניית אתר מכירות?

אתר מכירות טוב שגם ימכור לכם יותר ולא יהיה סתם אתר יחל מ5,000 ש"ח וצפונה. תלוי ברמת מורכבות הפיתוח. מי שמציע אתר מכירות ב1,500 ש"ח עצה שלי לברוח כמו מאש! 

וזה לא שאני לא בעד לחסוך בעלויות. אבל כמו בכל תחום בחיים בניית אתרים אותו דבר בדיוק. אתר טוב יעלה קצת יותר אבל ישרת את המטרה גם הרבה יותר טוב.

שאלות נפוצות על בניית אתרים

על איזה פלטפורמה כדאי לבנות את האתר?

כל בונה אתרים יגיד לכם שהפלטפורמה הטובה ביותר היא מה שהוא משתמש בה. אני יכול לגיד לכם מניסיון עם לא מעט פלטפורמות שוורדפרס (WordPress) היא הטובה ביותר בעולם לכל סוג אתר כמעט שאתם צריכים. אלא אם כן אתם רוצים אתר כמו וואלה שופס או י 2. שבמקרה כזה וורדפרס לא תתאים למשימה. 

וורדפרס תתאים יותר לבניית אתרי תדמית. דפי נחיתה. אתרי מכירות. בלוגים וקטלוגים.

מה מייחד את וורדפרס?

וורדפרס בשונה מהרבה מערכות היא מערכת קוד פתוח. וקוד פתוח משמעותו שיש לנו גישה לקבצי הקוד של האתר ונוכל להתאים אותה בקלות למה שאנחנו צריכים.

בוורדפרס בגלל שהיא קוד פתוח יש המון תוספים שתוכלו לעשות בהם שימוש. חלקם הגדול בחינם וחלקם בתשלום לא גדול. ומה הפלוס בזה?

נניח באתר וויקס הגעתם למסקנה שאתם חייבים להוסיף פונקציה חדשה לאתר. זה לא ממש יתאפשר כי הקוד שלה סגור. ואתם תצטרכו להישען אך ורק על מה שהם מציעים לכם וזה יכול לעלות הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

פלוס נוסף בבניית אתר על וורדפרס

עניין המהירות חשוב מאוד לגוגל. וזה כיום אחד מהפרמטרים שגוגל שמה על זה דגש רב מאוד! יש לה אפילו כלי לבדיקת מהירות האתר שם תוכלו לשים כל כתובת אתר ולראות כמה הוא מהיר בעיני גוגל. (לכלי לבדיקת מהירות אתר)

אם תבדקו אתרים שנבו בוויקס למשל אתם תראו שהתוצאה לא מלבבת בלשון מעטה.

לעומת אתרי וורדפרס שכמובן עם בנייה נכונה וידע בבניית אתרים אפשר להגיע לתוצאות פי כמה יותר טובות.

פלוס נוסף

עניין הקידום בגוגל. אתרי וורדפרס מאוד קל לקדם בגוגל. אם אני עושה פעולת קידום אתרים בוורדפרס ב5 דקות בוויקס זה יקח חצי שעה. ולכן גם קידום בגוגל לאתר כזה יעלה לכם הרבה יותר.

מה גם שתוכלו לקדם דיי בקלות את האתר בעצמכם ללא צורך ממשי בקידום. אלא אם כן מדובר בנישה עם תחרות גבוהה במיוחד.

מה זה אחסון ומה זה דומיין ומה הקשר לבניית אתרים?

אחסון אתר – אתר אינטרנט מאוחסן לרוב בחברת אחסון. שיש לה את השרתים המתאימים לזה כדי שהאתר יהיה זמין מהיר ומאובטח. ועלות אחסון בין 40-100 ש"ח תלוי אם זה אתר תדמית קטן או אתר מכירות.

דומיין – שם המתחם (האתר) כמו למשל הדומיין שלנו seonew.co.il. עלות דומיין לשנה בין 55-80 ש"ח ברוב החברות ואין טעם לשלם יותר מזה.

בגדול אלו הוצאות שנתיות שצריך לקחת בחשבון. יש עוד דברים כמו תחזוקת אתר למי שיש צורך בכך. כתיבת תוכן. עיצוב לוגו וגל הדברים הנלווים לבניית אתר.

עוד שאלות שיכולות לעניין אתכם

זמן בניית אתר יכול להשתנות מאתר לאתר. ולכן כדאי לעשות איפיון מסודר

יש לנו חבילות שכן ויש לנו חבילות שלא. לעוד פרטים צרו קשר.

בהחלט. אחרי קריאת המאמר הזה בהחלט נדע להבין את ההבדל.

בניית אתרים
5/5