בניית קישורים

קניית קישורים

Seonew

קניית קישורים היא דרך מצוינת להתקדם בגוגל. אנחנו מציעים שירות בניית קישורים מאתרים איכותיים וחזקים. כך שכל קישור שתקבלו יתן לאתר שלכם בוסט קידום אתרים  אורגני חזק מאוד. כאן תוכלו לראות מאיפה אנחנו מקשרים ומחירים מעודכנים לכל הקישורים.

5/5

קניית קישורים מעוניינים?

מה זה בניית קישורים?

בניית קישורים זה תהליך בו מקשרים אתרים אחרים לאתר שלכם. על מנת לגרום לאתר שלכם להתקדם במנועי החיפוש ובראשן גוגל. גוגל שמה חשיבות רבה ומתעדפת אתרים שיש להם פרופיל קישורים גדול יותר. ותירצה להציג אתכם לפני אתרים שאין להם פרופיל קישורים איכותי.

מה ההבדל בין קישורים חיצוניים לקישורים פנימיים?

קישורים פנימיים זה קישורים שיש לכם שליטה עליהם. זאת אומרת אתם מקשרים מעמוד 1 לעמוד 2 בתוך האתר שלכם. ומה זה קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים זה קישורים מאתרים אחרים ועל זה אין לכם שליטה. אתם צריכים לדאוג לקנות קישורים או לעשות החלפת קישורים הדדית עם בעלי אתרים באותה נישה הדומה לשלכם. 

קישורים לקידום אתרים

מה החשיבות של קניית קישורים?

בעלי אתרים רבים לא מבינים למה הם מנסים לקדם את האתר שלהם ללא הצלחה. הם מכניסים תוכן בונים היררכיה לאתר בצורה נכונה ועושים הכל לפי הספר. אבל עדיין האתר לא מתקדם מה הסיבה ?

הסיבה היא בניית קישורים

בגוגל כמו בכל העסקים רואים חשיבות להמלצות. במקרה הזה המלצה "קישור" מאתר אחר לאתר שלכם מאותת לגוגל שהאתר שלכם מומלץ יותר מאתרים אחרים.

מכירים את זה שאתם מחפשים עורך דין וחבר אומר לכם יש לי עורך דין מנוסה קחו רק אותו. המלצה חמה כזאת מחבר תגרום לנו לפנות ב99% לאותו עורך דין נכון?

אותו דבר גוגל מסתכל על זה. ברגע שאתם תקבלו יותר לינקים=קישורים=המלצות. גוגל יעדיף אתכם על פני אחרים.

מה הדרכים להשיג קישורים

ישנם מספר דרכים להשיג קישורים חלקם בחינם וחלקם בתשלום. הדרכים להשיג קישורים בחינם הם החלפת קישורים הדדית. בא נגיד שאתם עורכי דין. ויש לכם קולגה שיש לו אתר. הוא יכול להפנות מהאתר שלו מתוך מאמר ולקשר במילה אנקור מסוים לאתר שלכם.

דרך נוספת היא מכל מיני פורומים שבהם תוכלו להשתיל קישורים לאתר שלכם. אבל הפורומים האלה כבר לא פראיירים והם מסמנים אוטומטית את הקישורים האלה בלא עוקב. מה שלא יתן לכם כמעט כלום. אז איזה דרך היא המומלצת יותר ומאפשרת בניית קישורים רבים ואיכותיים.

בניית קישורים בתשלום

היום רוב האתרים המקודמים בגוגל רוכשים קישורים על בסיס קבוע. הקצב משתנה לפי התקציב קידום אתרים שאתם שמים. ולפי המלצת מקדם האתרים שלכם. ישנם אתרים שצריכים קישור בשבוע וזה יספיק ויש אתרים שצריכים יותר. הכל לפי גודל התחרות שיש באותה נישה.

האם קישורים יעילים תמיד?

לא! קישורים לא יעילים בכל מצב. אם האתר שלכם עם תשתית SEO לא טובה או שהאתר בנוי על פלטפורמה שפחות ידידותית לקידום אז הקישורים במקרה הזה כמעט לא יעבדו. או שאתר שלכם למשל לא מתאים לנייד ורספונסיבי או שהוא איטי להחריד. במקרים האלה כנראה תצטרכו לשדרג או להנות את האתר מחדש. 

אנחנו נותנים גם שירות בניית אתרים אז תוכלו להתייעץ איתנו לפני שאתם רוכשים קישורים מאיתנו.

תוך כמה זמן אפקט הקישורים עובד?

לרוב כעבור שבועיים אתם כבר תוכלו להרגיש שינוי במיקומים. כמובן שזה לא במידה ואתם רוכשים קישור בודד. זה נחמד אבל יש צורך בכמה קישורים בשביל לראות את האפקט. ושוב תלוי בנישה שלכם. אם זה נישה תחרותית מאוד זה יקח חצי שנה/שנה. וכמויות קישורים גדולה בהרבה מאשר לקדם אתר תדמית קטן שרוצה להתקדם בכמה מילות מפתח בקטנה.

איך תדעו אם הקישור שאתם מקבלים איכותי?

ישנם כלים שונים לבדיקת איכות הקישור. אחד הכלים היותר פופולריים זה ahrefs. אתם שמים את כתובת האתר שממנו מציעים לכם לקבל קישור ואז רואים את הכוח שלו בעניי גוגל. אם התוצאה שאתם מקבלים זה 5 DR אז כנראה לא מדובר בקישור איכותי. האתרים שלנו מקבלים במדד של ahrefs  30+. אנחנו בוחרים את האתרים שלנו בקפידה כך שכל קישור יתן לכם כמה שיותר כוח לאתר.